Сьогодні поділимось з вами 5-ма цікавими фактами із життя казкаря Ганса Християна Андерсена

  1. Майбутній письменник народився в Данії в невеликому містечку Оденса. У школі він не відрізнявся особливими успіхами в навчанні і свої казки до кінця життя писав з граматичними помилками.
  2.  У Ганса Християна Андерсена було багато невиправданих страхів і фобій. Так, наприклад, він боявся згоріти під час пожежі, тому постійно носив з собою мотузку, щоб в разі чого відразу вибратися через вікно. Він боявся, що його можуть пограбувати, отруїти. Також письменник боявся собак.
  3. За життя Андересен написав 170 казок! Свою першу казку під назвою «Сальна свічка» письменник написав ще під час навчання в школі. Цей рукопис історики знайшли в архіві міста Оденса.
  4. 2 квітня в день народження Ганса Християна Андерсена у всьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. З 1956 року Міжнародною радою з дитячої книги (IBBY) присуджується Золота медаль Ганса Християна Андерсена – це найвища міжнародна нагорода в сучасній літературі.
  5. Фразу «Жити значить подорожувати» Андерсена в наш час взяли на озброєння тисячі туристичних агенцій. Казкар був одержимий подорожами, в цілому він зробив 29 великих подорожей, що на ті часи здавалося майже неймовірним. У поїздках він проявив себе відважною і витривалою людиною, їздив верхи і добре плавав.

А ми пишаємось тим, що наше видавництво має у своїй скарбничці легендарну «Дюймовочку», ще й в новій інтерпретації!