Порядок доставки товару

1. Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим і територій проведення АТО.

2. Доставка Замовлення товару здійснюється протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту обробки і узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем за вказаною Покупцем адресою.

3. Доставка Замовлення на суму більшу, ніж 350 (триста п’ятдесят) гривень, здійснюється безкоштовно.

4. При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно вибрати спосіб доставки, а саме: кур’єрська доставка (вручення кур’єром за адресою, вказаною Покупцем); отримання товару в обраному відділенні служби доставки (відділення служби доставки можливо вибрати зі списку зазначених на Сайті); самовивіз з відділення kalamar.ua (адреса вказана у відповідному розділі на Сайті).

5. Вартість доставки товарів здійснюється за тарифами Компаній, які безпосередньо здійснюють доставку товару. Вся необхідна інформація щодо доставки товарів вказується Покупцем при оформленні Замовлення в розділі «Оформлення замовлення» на Сайті.

6. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання строків доставки, вказаних на Сайті, однак, затримки доставки можливі в результаті непередбачених обставин, які знаходяться поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця в разі виникнення форс-мажорних обставин і узгоджує нові умови доставки по електронній пошті або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

7. Моментом отримання товару Покупцем є підписання Одержувачем \ Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого ним товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку і т.п.) або фактичного отримання Одержувачем \ Покупцем товару і здійснення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Для видачі Товару Одержувачу останній зобов’язаний пред’явити при отриманні Товару документ, що засвідчує особу (паспорт).

8. Перед відправкою Покупцю товару, він перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Покупець зобов’язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (видаткова накладна, акт прийому-передачі і т.п.) і в разі виявлення невідповідностей на місці пред’явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії Компанії, що забезпечують доставку товару Покупцям.

9. Покупець має право порушити цілісність упаковки товару, провести огляд товару, а також розпорядитися товаром будь-яким іншим способом на свій розсуд, але після його повної оплати. Певне положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» про повернення товару належної та неналежної якості.

10. Покупець має право призначити Одержувачем придбаного товару третю особу. В цьому випадку Покупець зобов’язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини Сторін в такому випадку поширюється положення ст. 636 Цивільного кодексу України.