Порядок оплати товару

1. Ціна товару вказана на Сайті у відповідному розділі на момент оформлення Замовлення і не включає вартість доставки.

2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Однак Продавець не має права змінювати ціну замовленого товару після того, як замовлення було прийняте Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок, який підтверджує Замовлення, або Покупець здійснив розрахунок за товар.

3 Вартість товару оплачується в національній валюті України – гривні.

4. Покупець може здійснити оплату замовленого Товару: банківською картою Visa або MasterCard на Сайті в момент оформлення Замовлення; перерахувавши кошти безпосередньо перед отриманням Товару на банківський рахунок Продавця.

5. Користувач \ Покупець розуміє і погоджується з тим, що оператором по прийому і проведення платежів за товари, представлені на Сайті, є, в залежності від обставин, одна з компаній-еквайєрів, підключена до Сайту і обрана самостійно Користувачем \ Покупцем в процесі здійснення оплати за товар.

6. Товар, до моменту його передачі Продавцем, повинен бути повністю оплачений Покупцем.

7. У разі якщо Замовлення анульовано Покупцем або відхилено Продавцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а вже витрачені кошти на доставку, понесені до моменту анулювання Замовлення Покупцем, поверненню не підлягають.

8. При анулюванні Замовлення або проведенні повернення товару грошові кошти підлягають поверненню Покупцю.

9. При поверненні товару грошові кошти підлягають поверненню Покупцю тільки після отримання товару і обробки Продавцем належним чином заповненої заяви на повернення.

10. Повернення грошових коштів може відбуватися одним із таких способів: на банківську карту, з якої була проведена оплата Покупцем; шляхом здійснення поштового переказу.

11. Термін повернення грошових коштів залежить від обраного способу повернення (в термін від декількох годин до 3 банківських днів – при поверненні на карту, і протягом 15-ти банківських днів при поверненні поштовим переказом).

12. Продавець може обмежувати можливість використання деяких із способів здійснення оплати замовленого Товару (п. 4.)