Всі, кому до душі принципи усвідомленого батьківства, хто відчуває величезну відповідальність за долю своєї дитини, хто прагне проводити з нею якомога більше часу, хто готовий спілкуватись у формі діалогу, хто хоче більше зрозуміти: хто ж такі наші сучасні діти? Наші книги для вас! 
Місія нашого видавнитцва

Саме тому ми визначили ключові напрямки у книговиданні для нашого видавництва та впевнено ним слідуємо:

Книги про емоційний інтелект 

Soft Skills набагато більше цінуються зараз роботодавцями, ніж Hard Skills. А якщо їх розбудовувати з дитинства? Тому левова частка книг видавництва про розвиток емоційного інтелекту. Щоб діти почали розуміти себе, свої емоції, контролювати поведінку та ставали впевненими в собі змалечку. 

Книги про соціальну адаптацію 

Діти покоління Z та Альфа з особливим трепетом ставляться до проблем з навколишнім середовищем. Ми вважаємо, що це потрібно підтримувати та розвивати у молодшого покоління. Так у нас з’явились книги про охорону навколишнього середовища та природу.  

Книги для підлітків 

Змушувати підлітків читати? Ні, наш метод – захоплювати. Тому ми обираємо книги з динамічним та цікавим сюжетом, яка затягне дитину у вир розповіді. І вона дочитає книгу до останнього аркушика. 

Книги для малюків 

Вони допомагають розвивати малюка з одно річного віку. Розвивають мову, уяву, розповідають про основи здоров’я доступними для дитини словами.  

Ми робимо книги, які захоплюють дітей з перших секунд. Саме стільки потрібно сучасним дітям, щоб прийняти рішення: цікава їм та чи інша річ. Наша мета: щоб діти  отримали задоволення від наших книг: від текстів, ілюстрацій навіть від тактильного дотику.

Мріємо, що наша праця і наші книги, які ми підбираємо, слідкуючи за світовими літературними трендами, стануть Вам і Вашим дітям у нагоді. А процес читання перетвориться для Ваших дітей на хобі.  

Приємного Вам і захопливого читання, пізнання себе, своїх дітей і світу! 
З шануванням, 
Оля Попович, засновниця видавництва Каламар 
та команда видавництва.