З книгами зима затишніша і цікавіша. Книжки видавництва «Каламар» розвивають емоційний інтелект (навички керувати власними емоціями), навчають співчувати, знайомлять з цінностями, що ощасливлюють. Це окрім того, що вони дууууже цікаві.

Новорічні книги для дітей від 0 до 3 років

Малеча, що не вміє читати, особливо потребує оточення гарних книжок! У віці до 3 років закладаються звички і загальна культура, що супроводжуватимуть малюка усе життя. Читачами стають діти, які мають постійний доступ до книжок, самі можуть брати їх і гортати, а не час від часу, коли у мами є час.

3 2 1024x576

«Червона одежина для маленької пташини»

Яскрава в усіх значеннях слова, барвиста, щемка історія, яка розповідає малюкам, навіщо треба бути добрішими. Читачі в легкій і доступній для їхнього віку формі дізнаються, що зима може бути суворою до тих, хто мерзне. Якщо ділитися з тими, кому чогось бракує, зима стане радісною і святковою порою для кожного.

Другий важливий висновок книги «Червона одежина для маленької пташини» – коли віддаєш, то не втрачаєш, а отрумуєш. Збагачує розуміння, що ти є причиною чиєїсь радості, а ще на тебе починає працювати психологічне поле. Польові процеси в дитячих книжках уособлюють казкові персонажі, такі, як Санта Клаус, від якого головна героїня отримала свою винагороду.

Джен Фернлі вдалося створити різдвяне диво: її текст і малюнки дарують радість і надихають на добрі вчинки.

«Мишеня та Ніч перед Різдвом»

Новинка 2021 року, яка знов звертається до вічних цінностей. Цього разу мова піде про дружбу. Мишенятко, що жило в теплі годинника і мало вдосталь їжі мріяло про друга, якому можна зробити кращий в світі подарунок. Як і в житті, в казках дуже сильні бажання збуваються. Головний герой отримав друга і подарунок для нього.

Історія вчить, що є те, без чого неможливо бути щасливим, навіть якщо маєш все необхідне для життя. Одна з таких цінностей – робити щасливими інших.

Віршована казка Трейсі Кордерой заворожить юних читачів спокійним ритмом, а милі малюнки Сари Массіні огорнуть малюків духом Різдва.

«Новорічні канікули»

Ця новорічна книжка-розглядайка не дарма стала хітом видавництва «Каламар» і українського книжкового ринку. Вона яскраво вирізняється з-поміж безлічі дитячих вімельбухів тим, що в ній зображені реальні українські міста. Малюкам буде цікаво поринути в новорічну атмосферу, розглядаючи знайомі місця або ті, знайомство з якими попереду.

Книжку цікаво розглядати і не менш захопливо розповідати по ній історії разом з батьками, що розвиватиме пам’ять, увагу, мислення. Зрозумілі і впізнавані сюжети, прості та крупні деталі ідеальні для малечі.

«Рукавичка для носа»

Звичайний хлопчик Ромчик схожий на читачів книжечки про нього. Він допитливий і любить досліджувати світ навколо. А ще він знайомий з лікаркою Тетті, яка навчає його корисних звичок, завдяки яким хлопчик росте здоровим.

Рукавичка для носа

Разом з цією мальовничою книжкою-картонкою та її головним героєм маленькі читачі невимушено опанують здорові звички.

«Абетка»

Найкращий подарунок малюкам від кількох місяців. Книга розвиває дрібну моторику, прищеплює гарний смак і викликає естетичне задоволення навіть у дорослих. Ніхто не знає, чому ця абетка буквально заворожує малюків, які «зачитують» її – щоправда не до дір, бо вона дуже цупка. Певно це якийсь різновид різдвяного дива.

Книга починається з гарнезної пухкої обкладинки, під якою приховані 32 сторінки, які цікаво розглядати і обмацувати об’ємні фактурні деталі. «Абетка», створена Іриною Рутило, цього року посіла 3 місце у конкурсі «Книга майбутнього» в номінації «Експеримент у папері».

Святкові книги для дітей від 4 до 7 років

В цьому віці відбувається бурхливий емоційний розвиток дітей. Малюки навчаються котролювати власні емоції, розуміти інших людей, співчувати, співпрацювати. Люди з розвиненим емоційним інтелектом вміють опановувати страх, впевнені у собі, мають постійний безперешкодний доступ до «ресурсу», який робить щасливим і надихає творити і витворяти.

2 2 1024x576

Комплект книг про емоційний інтелект і відчайдухів

У 2021 році видавництво «Каламар» подарувало українцям крутецьку серію для розвитку емоційного інтелекту «Майстерня емоцій». Вона складається з 8 книжок про відчайдухів – дівчинку Алексію, її брата Тасі і їхнього песика Рокі.

Окрім цікавих історій про осяйних головних героїв, кожна книжка розглядає певну тему, пов’язану з глибокими переживаннями дітей. Книги допомагають долати страх, вчать впевненості у собі, ефективному спілкуванню з іншими тощо. Створила їх всесвітньо відома експертка з емоційного інтелекту Ельса Пунсет.

 

Маленькі українці вже встигли полюбити ці історії і з нетерпінням чекають виходу кожної нової частини. Успіх серії не в останню чергу пов’язаний з майстерністю її ілюстраторки, славетної Росіо Бонілли.

«Велика книжка Суперсил»

Діти мріють стати суперменами чи супержінками, тому обожнюють книжки про фантастичних персонажів із суперздібностями. Видавництво «Каламар» пішло трохи далі і вирішило допомогти дітям віднайти свою справжню суперсилу.

Ця велика і дуже гарна книжка – не зовсім художня, хоч і містить цікаві історії про однолітків маленького читача. Це свого роду підручних суперсил. Головна ідея в тому, що суперздібності – це не щось недосяжно-фантастичне, навпаки, це те, що виходить в тебе найкраще!

 

Читання оповідань у цій книзі – це ніби гортання каталогу. Разом з батьками малюки можуть приміряти кожну суперздібність на себе і визначати чи підходить, чи зручна. Книга перетворює життя на цікаву пригоду – пошук власних суперсил – тих, що не описані в книзі.

«Велика книжка Суперскарбів»

Разом з «Великою книжкою суперсил» це ще один «каталог», створений за тим самим принципом. Цього разу авторка, Сусанна Ісерн, пропонує дітям обрати з-поміж приємностей, здатних найбільше їх надихнути.

Кожна дитина матиме можливість знайти власний суперскарб – джерело внутрішнього спокою, натхнення, ресурсу. Після такого практикуму гайда в світ – шукати суперскарби, не згадані в книзі.

 

За умови правильного підходу книга створить міцне психологічне підґрунтя, на якому виросте одна з найважливіших навичок психологічно здорової людини – вміння спиратися на себе. Отже книга зекономить гроші на послуги психотерапевта в майбутньому.

Різдвяні книги для дітей від 7 до 10 років

Найкращий подарунок – задоволення головної потреби людини, якою у молодших школярів є пізнання. Дізнаватися нове – потужний наркотик, і якщо потреба в ньому буде задоволена вчасно, дитина не шукатиме в майбутньому інших стимуляторів.

Отже головні книжки у віці 7 – 10 років – енциклопедії. Останні два роки видавництво «Каламар» активно видає книжки про все на світі, побудовані на сучасних принципах навчання. Спільна риса усіх цих енциклопедій – інфографіка. Це ідеальна форма отримання і засвоєння знань в 21 столітті.

167165353 1024x576

«Еверест»

Неймовірна енциклопедія про найвищу гору в світі на практиці виявляється чимось значно більшим, аніж здається на перший погляд. Книга дійсно наводить багато відомостей і статистичних даних про дах світу: його географію, біологічне життя, населення.

Але окрім цього це книга про Людину – сильних духом особистостей, що вигадали, як вивчити і дослідити у непростих умовах настільки величний об’єкт. Також це книга про людей, що підкорили вершину і тим самим зробили неможливе у свій час. Серед підкорювачів Евересту багато перших – хто піднявся тим чи іншим складним маршрутом, взимку, або перших жінок, перших представників різних держав тощо.

 

Особливого шарму книзі надає місцевий колорит, адже в енциклопедії приділяється увага життю і культурі народів, що живуть поблизу під могутнім впливом великої Гори.

«Я і Світ»

Книга-подорож світом. Навіть, якщо дитина ніде не бувала далеко від свого міста, містечка чи села, ця енциклопедія наблизить світ до неї. Школярі дізнаються навіть більше, ніж могли б під час туристичної подорожі, адже познайомляться з фактами, знати про які можуть лише місцеві мешканці.

 

Кожен розворот не виглядає перевантаженим, містить обмаль тексту і при цьому максимально розкриває тему. «Я і Світ» – подарунок, який неодмінно порадує допитливого школяра, який любить подорожувати чи мріє побувати в інших країнах.

«Гео-Графіки»

Якщо подорожі світом стають все доступнішими для маленьких українців, то про подорожі Всесвітом малим і дорослим громадянам землі доводиться лише мріяти. «Гео-Графіки» розширять межі!

 

96 сторінок цієї енциклопедії містять цікавезні дані про Космос і планети в ньому. Ця книга – справжня знахідка для чомучок, які трохи підросли, але не втратили цікавості до світу, що оточує. А якісне, в найкращому розумінні слова «дороге» оформлення робить енциклопедію бажаним подарунком.

Комплект книг про екологію

Для дітей, що прагнуть змінити світ видавництво «Каламар» створило енциклопедії, що не лише розповідають про устрій світу, а й прищеплюють життєво необхідні сучасній людині екологічні звички.

 

Книги розповідають про невтішну екологічну ситуацію на планеті, але на дитячому рівні, вони захоплюють, а не викликають тривогу. Затим вони перетворюють читачів на справжніх супергероїв, здатних перемогти невидимих монстрів, що майже приборкали наш світ. Ці книги оберуть на подарунок дорослі, які вірять в своїх дітей і їхні безмежні можливості.

«На старт, увага… золото!»

Ще одна новинка 2021 року – спортивна енциклопедія. Спорт – це рух, цікаве дитинство, подорожі, здоров’я і справжні друзі. Юні спортсмени здивуються, як багато цікавих фактів пов’язані з їхнім хобі та поринуть в омріяний світ Олімпійських ігор.

 

Книга буде цікавою навіть дітям, що не займаються спортом, адже після неї дивитися Олімпіаду в колі сім’ї буде значно цікавіше! Хтозна, чи не приведе зрештою спортивна енциклопедія в спортивну секцію?

Новорічні книги для дітей від 11 років

Підлітки обожнюють читати про ровесників з сильними характерами та про їхні карколомні пригоди. Видавництво «Каламар» обрало дві книги, що їх можна вважати кращими представниками жанру юнацької літератури. Серед доказів – золота медаль National Outdoor Book Award та любов сотень тисяч читачів в усьому світі.

Кожен, кому попала до рук історія про юного альпініста на ім’я Пік, неодмінно дочитає її до кінця. Це справді одна з тих історій, що не відпускають до останньої сторінки і навіть довше.

167165355 1024x576

«Пік»

Не завжди смаки підлітків та їхніх батьків збігаються, але щасливі виключення трапляються. Одне з них – книга «Пік». Вона не просто захоплива, хоч і це дуже важливо, вона транслює правильні меседжі про дружбу, вірність, любов до рідних. Книга досліджує межу між ризиком, що осяює життя і безвідповідальністю. Багато уваги приділено стосункам з батьками.

Команда видавництва «Каламар» переконана, що не можна примушувати до читання. Це й не потрібно, адже від байдужості до книг не лишиться сліду, якщо до рук потрапить справді цікава книжка.

«Межа»

Єдине бажання після прочитання «Піка» – одразу ж поринути в продовження. Тож немає сенсу дарувати лише першу частину, тим більше, що на комплекти на сайті видавництва діє постійна знижка.

Зима ніби спеціально вигадана для читання, а період зимових свят – для дарування книжок. Тож радуйте своїх близьких дітлахів якісною літературою, адже це прекрасний внесок в їхнє щасливе майбутнє.