На носі – найкраща, найвеселіша та може навіть трохи магічна пора – новорічні свята! Усі ми – без виключення – любимо їх та з нетерпінням очікуємо, адже знаємо – на Новий рік та Різдво обов’язково станеться диво. Для кожного своє, звичайно, але ж – станеться.

Зимова атмосфера – з її ялинками, мандаринами, теплою і затишною оселею, яка збирає усю сім’ю – те, що допомагає нам усім відчувати себе трохи дітьми. І ми справді віримо – новий рік стане обов’язково кращим за той, що минає.

Які ж новорічні свята без канікул? Це ще одна річ, яку дітлахи чекають з не меншим захопленням, аніж самі свята. Чим же зайняти дитину в цей час? Кататися на санках, ліпити сніговика, гуляти засніженими вулицями, дивитися старі добрі мультфільми і, звичайно ж, читати!

Ми допоможемо вам визначитися із тематичною літературою та детально розповімо про всі видання, які ви зможете почитати з дитиною на новорічних канікулах.  

Видавництво «Каламар» підготувало для вас спеціальний розділ, який так і називається – «Новорічні книги». Саме тут ви знайдете книги про Новий рік та Різдво, орієнтовані на дітей віком від 0 до 11+ років.

Кожне видання містить:

  • інформацію про автора та тих, хто працював над книгою;
  • цитати і фрагменти з книги;
  • відео та цікаві факти.

Отож, розпочнемо!

Навігація по статті:

  1. «Рукавичка для носа» Оксани Кротюк
  2. «Їде грудень на коні» Галини Малик
  3. «Новорічні канікули» Інни Рудої

1. «Рукавичка для носа» Оксани Кротюк

Яскраво ілюстроване видання розкаже дитині про здорові звички і як їх набути, але зробить це в дуже ненав’язливій формі. Книга про малого Ромчика підійде діткам від 1 до 4 років.

Рукавичка для носа

Чудові зимові ілюстрації допоможуть краще відчути усю казкову  атмосферу, а коротенькі оповіді про Ромчика – опанувати знання, які у майбутньому обов’язково вплинуть на якість життя дитини.

«Рукавичка для носа» входить до серії книжок «Школи лікарки Тетті». Місія цього проекту, за визначенням його авторів, – аби кожна дитина зростала здоровою та щасливою. А, до речі, авторкою «Школи лікарки Тетті» є Тетяна Святенко – доктор медичних наук, Віце-президент Української асоціації лікарів-дерматовенерологів та косметологів.

Авторка ж власне книги – Оксана Кротюк – українська дитяча письменниця та член Національної спілки письменників України. Із 2004 року працює головним редактором дитячого журналу «Малятко». Окрім того, Оксана Кротюк є автором проекту на Українському радіо «Великий світ малого читача».

2. «Їде грудень на коні» Галини Малик

Книжка для діток віком від 2 до 6 років розповість про усі 12 місяців у віршах, які, до речі, включені до шкільної програми.

24 захопливих віршика, 55 прекрасних ілюстрації, 12 загадок і лічилок – занурьтесь із малюком у прекрасну атмосферу кожної пори року, а надто – зими, адже на порозі Новий рік!

Галина Малик є членом Національної спілки письменників України з 1991 року. Перелік її регалій поважний. Пані Галина пише вірші, прозу, скоромовки та загадки. А ще вона – драматург і перекладач.

Проілюструвала видання Ольга Кваша, полотна якої є у приватних колекціях поціновувачів у різних країнах світу – від України до Бразилії.

Такий тонкий тандем авторки та ілюстраторки є по-справжньому талановитим. «Їде грудень на коні» удостоїли у 2015 році 2-го місця в номінації «Дитяче свято» на XVII Всеукраїнському рейтингу  «Книжка року».

А ще книга включена до «Золотого списку України», яке рекомендує дитяче читання.

3. «Новорічні канікули» Інни Рудої

Перед нами – яскравий представник жанру «віммельбух». Це значить, у книзі мало тексту і багато прекрасних сюжетних і захопливих ілюстрацій.

Такий жанр користується неабиякою популярністю, бо ж навчає дитину помічати, фантазувати, грамотно висловлюватися і логічно мислити. Чудова альтернатива дещо одноманітним книгам для розвитку дитини, чи не так?

У «Новорічних канікулах» немає дрібних зображень, самі малюнки – цікаві та містять сюжет. Дитина, розглядаючи ілюстрації, зможе по-своєму їх інтерпретувати, а, отже, і розвивати уяву.

У книзі представлені 3 українських міста, які кожен з нас зможе без проблем вгадати. Які? Нехай це стане для вас сюпризом!

Малюк точно не засумує з такою новорічною книгою, повірте. Бо ж немає кінця фантазії☺

Принагідно нагадуємо, що замовити усі книги можна безпосередньо на сайті нашого видавництва, обравши зручний для вас спосіб оплати та доставки. Доставляємо, до речі, у будь-який населений пункт України.

Отож, сподіваємося, ця підбірка книг про Новий рік та Різдво стане вам та вашим діткам у нагоді. Ба більше – дозволить провести чудово час.

З наступаючими святами, дорогі читачі!