Від появи дитячої ілюстрації вже майже двісті років поспіль художники-ілюстратори світу старанно розфарбовують світ дитячої уяви, пропонуючи нам все нові й нові варіанти оформлення книжки. Але якщо для дорослого видання книжкова ілюстрація та дизайн – це додатковий ключ до тексту, то дитяча книжка – це в першу чергу книжка для розглядання, де функція тексту –  пояснювати образи. Адже дитяча книжка потрапляє до рук дитини ще до того, як вона осягне справу читання, тож перший книжковий досвід у віці від нуля до шести – не слово, а саме картинка.

Вона є одним з найдієвіших способів пізнавати світ. Професійно скомпонована книжка не тільки переносить маленького читача до цікавого світу історії, яку оповідає, але й одночасно розвиває в дитині перші навички абстрактного мислення. Виразні картинки з улюбленої дитячої книжки не тільки запам’ятовуються на все життя, але й моделюють смак, фантазію, назагал певні емоційні аспекти психіки

Поза тим перші контакти з мистецтвом книжкової графіки є для дитини її першим кроком до образотворчого мистецтва. А, відповідно, виразність, стильність, інтелектуальність, влучна емоційність графічного знаку, кольору, лінії, плями, композиції набувають особливої відповідальності в процесі формування особистості.
Ми дуже відповідально ставимось до ілюстрацій до дитячої книги