Передзамовлення на книгу “Еверест”

Найкраща дитяча книга – приз Bologna Ragazzi 2019 – Winner of Opera Prima
 

Найвище місце Землі, відоме багатьом як “Дах світу” та головний виклик альпіністів. Ласкаво просимо у книгу-мандрівку Еверестом – найвідомішою горою нашої планети. Сотні людей щороку піднімаються на її вершину, слідуючи за Едмундом Хілларі та Тенцінгом Норгеєм (людьми, які першими піднялись на неї). Але ми розповімо не лише історію сходження. У книзі ви дізнаєтесь як виникла гора Еверест, про квіти та рослини, що ростуть на її величних схилах та відкриєте для себе багату історію Сагарматхи, богині неба.

Чому варто придбати книгу “Еверест” від видавництва Каламар:

📌 Унікальний погляд на Еверест. Авторка Санґма Франсі розглядає різні аспекти цього виняткового природного середовища: культурний, релігійний, географічний та екологічний.

📌 Ви дізнаєтесь про: індуїстські та буддистські вірування та традиції; культуру народу шерпа; спорядження, що використовували шукачі пригод впродовж століть та його еволюцію; місцеві дику природу та екосистему; регіональну міфологію; альпіністів-підкорювачів Евересту минулих років та сьогодення; легендарного Єті.

📌 Неймовірні ілюстрації. Великі та барвисті малюнки, створені Ліск Фенг, прекрасно доповнюють текст. Вони сподобаються і дітям, і дорослим!

📌 Двосторінковий словник. Юний читач знайде пояснення всім новим термінам та словам у кінці книги. Таким чином дитина дізнається багато допоки незвіданого.

📌 Великий формат. Зробить книгу справжньою окрасою домашньої бібліотеки.

Умови передзамовлення книги “Еверест” від видавництва Каламар:

📌 Звичайна ціна: 290 грн
📌 Передзамовна ціна: 232 грн
📌 Дата відвантаження: 8.12.
📌 При передзамовленні діє 100% передоплата.

Технічні характеристики книги “Еверест” від видавництва Каламар:

📌 Кількість сторінок: 80
📌 Вік: 7-12 років
📌 Обкладинка: тверда
📌 Розмір: 305*245 мм

2 912x1024