20-23 вересня 2018-го року у Львові відбувся ювілейний 25-й Форум видавців. Видавництво «Каламар» також приймало участь в ньому.  

Ми презентували на ньому наші вже добре відомі всім книги. А також ті, які вийшли цього року, і з якими аудиторія ще не встигла добре познайомитись. А саме «Дюймовочка» Ганса Християна Андерсена, «Михлик їде на море» Оксани Кротюк, «Новорічні канікули» Інни Рудою.

А взагалі Форум Видавців – це позитивні емоції, купа вражень і знайомств. Але найприємніше – це очі людей,  які закохані в книги. Як і ми, вони заряджають нас на нові ідеї!

Надзвичайно приємна несподіванка для нас: ми отримали Спеціальну відзнаку Президента ГО “Форум видавців” Олександри Коваль за нашу книгу «Дюймовочка» Ганса Християна Андерсена.

Ця казка стала вже класикою для багатьох поколінь дітей. Але роки йдуть і нам хотілось якимось чином «омолодити» її, зробити ближчою для дітей сучасного покоління. Основною задачею стало створення нових ілюстрацій та оформлення твору.

Художнім оформленням книги займалась Грася Олійко. Воно вийшло нетрадиційним, цікавим, екстраординарним, і в деякій мірі досить сміливим. Саме завдяки цьому ми і отримали почесну нагороду від Форуму видавців. Чим неймовірно пишаємось.

Можемо сказати, що це нова Дюймовочка для сучасних дітей.

Читайте із задоволенням та насолоджуйтесь!