Цього року відбувся ювілейний, десятий, Книжковий Арсенал. За час існування він став найбільшим в Східній Європі і одним з провідних світових книжкових фестивалів.

В 2020 році головна інтелектуальна подія України не проводилася через пандемію, тож цього року повернення Книжкового Арсеналу чекали з подвійною увагою. Яким він був?

Атмосфера Книжкового Арсеналу

Перша характеристика Книжкового Арсеналу 2021 року – спекотний. Стенди з дитячою літературою були розташовані на вулиці, тож температура +35 °C зробила свою справу – багато батьків не наважилися привести дітей, а ті, хто приїхав, намагалися чимскоріш опинитися в прохолоднішому місці.

Проте велика кількість цікавих зустрічей, розмов, теплих слів допомогла команді «Каламару» швидко адаптуватися і влитися в книжковий коловорот.

Було надзвичайно приємно зустрічатися зі старими друзями, знайомитися з підписниками з соціальних мереж, а вечорами читати пости і відгуки з нашими відмітками, передивлятися історії.

Від стенду з новинками у великому павільйоні до нас приходили нові читачі, навіть ті, хто дотепер не чули про «Каламар». Це неймовірно тішить, адже доводить, що наші книги говорять самі за себе!

Отже атмосфера, спекотна через погодні умови стала ніжно-теплою завдяки нашим відданим і новим читачам, зустрічам, в яких кожен день Арсеналу пролітав, наче мить!

«Каламар» на youtube

– А ми бачили вас в інтернеті!

– Ми прийшли до вас, бо бачили у Скрипіна!

Ось як вдало наша Оля Попович відповіла на запитання Катерини Супрун зі skrypin.UA. Сюжет вийшов дуже цікавий!

«Каламар» у сюжеті skrypin.ua

Неймовірно приємно бути єдиним видавництвом дитячої книги, який потрапив до цього огляду. Якщо Ви ще не бачили жодної (або більшості) книжок видавництва «Каламар», то в цьому сюжеті зможете отримати досить повне уявлення, бо Оля вміє тааааак розповідати, що перехоплює подих.

Фаворити видавництва на Книжковому Арсеналі

Головна мета участі видавництв у книжкових фестивалів – не продажі. Такі події дають можливість презентувати себе, завести нові знайомства, бути побаченими і почутими. Тобто – підвищити пізнаваність серед потенційних читачів.

Тим більше приємно бачити, що як твої книжки розлітаються, як запашні круасани до людей з палаючими захватом очима.

Всього за дні фестивалю ми продали 521 книгу. Ця чималенька вибірка продемонструвала, які з наших книг стали вашими фаворитами.

kalamar top 10 1024x576

1 місце «Я і світ»

2 місце «Абетка»

3 місце «Як відчайдухи стрибали з висоти»

4 місце «Велика книга Суперсил»

5 місце Відчайдухи у пошуках скарбу»

Головний висновок видавництва «Каламар» по завершенню Книжкового Арсеналу: попри будь-які несприятливі обставини важливо відкладати усі справи і відвідувати подібні заходи. Неймовірний заряд позитиву і натхнення гарантовано! (і декілька нових книжок)