Постійні знижки на комплекти книг

Для наших улюблених читачів ми розробили спеціальні пропозиції на комплекти книг. Ви можете придбати улюблену літературу для ваших діток ще вигідніше – зі знижкою 10% на постійній основі. Але ключове – це задачі, які вирішує кожен із комплектів. Про них розповідаємо нижче.

Велика книжка Суперсил та Це ж не Джунглі

Комплект книг про емоційний інтелект. У Великій книзі Суперсил описуються основні суперсили, щоб дитина була більш впевненою в собі. У книзі Це ж не Джунглі описується період, коли дитина каже “Ні”.
Ціна зі знижкою: 405 грн
Замовити комплект тут

Монстрик та його кольори та Розмальовка Монстрика

Книги, з яких варто розпочати розвиток емоційного інтелекту в дитини. “Монстрик та його кольори” розповість про базові емоції, а “Розмальовка” допоможе закріпити матеріал за допомогою практичних завдань.
Ціна зі знижкою: 297 грн
Замовити комплект тут

Монстрик йде до школи та Щоденник Монстрика

Допоможуть адаптувати дитину до школи. Книга покаже ситуації з якими стикаються діти в школі, а “Щоденник” дасть можливість проаналізувати власні почуття та емоції.
Ціна зі знижкою: 405 грн
Замовити комплект тут

2020 07 31 01.29.52 1 1024x960

Пік та Межа

Комплект, за допомогою яких ваша дитина-підліток розпочне читати! Перевірено! Динамічний сюжет, яскравий персонаж та важливі соціальні цінності не залишать байдужими жодного тінейджера.
Ціна зі знижкою: 396 грн
Замовити комплект тут

Справжні Монстри та Як допомогти їжачкові та захистити полярного ведмедя

Книги, які чудово доповнюють одна одну. “Справжні монстри” розповідають про те, які монстри є на нашій планеті та як кожен з нас може їм протидіяти. А “Як допомогти їжачкові..” пояснює чим кожен з нас може бути корисним природі. Адже океан починається з маленької крапельки.
Ціна зі знижкою: 504 грн
Замовити комплект тут

Велика книжка СуперСил та Зошит Суперсил

Комплект, який допоможе збудувати впевненість дитину. Книга розповість про те, які Суперсили можуть бути, а “Зошит” допоможе виявити та прокачати Суперсили, які є в кожного малюка.
Ціна зі знижкою: 387 грн
Замовити комплект тут

Велика книжка СуперСил та Велика книжка Суперскарбів

Комплект для тих, хто хоче показати дитині, чим же вона особлива та показати, що в цьому житті справді важливо та має значення.
Ціна зі знижкою: 477 грн
Замовити комплект тут

Велика книжка Суперскарбів та Зошит СуперСил

Якщо у вас вже є “Велика книжка Суперсил”, і ви бажаєте продовжити розвивати впевненість дитини в собі – тоді цей комплект для вас! Приємна акція для наших постійних клієнтів.
Ціна зі знижкою: 414 грн
Замовити комплект тут

Велика книжка СуперСил, Велика книжка Суперскарбів та Зошит Суперсил

Комплект для тих, хто бажає придбати все й одразу, прокачати емоційний інтелект своєї дитини на повну.
Ціна зі знижкою: 639 грн
Замовити комплект тут