Діти не все можуть зрозуміти про війну, але надзвичайно від неї потерпають. Навіть ті, кому вдалося втекти від жаху, залишилися без свого звичайного життя. Частиною цього життя є книги, голоси рідних, що їх читають, можливість спокійно обговорити прочитане в сімейному колі.

Українське видавництво «Каламар» вже кілька тижнів шукає можливості передавати книги українським дітям, що потерпіли від війни з Росією. Ми робимо це через перевірених волонтерів, які підтримують біженців: сім’ї та дітей, що залишилися без батьківської опіки.

Янголи-охоронці українських дітей

Частина книжок – внесок Видавництва Каламар – 590 книг. Більшість з них отримали київські діти, які переховувалися від обстрілів в метрополітені та інших укриттях.

Щоб якомога більша кількість дітлахів отримала якісні книги, в тому числі створені психотерапевтами для роботи з дитячими емоціями, команда Каламару звернулася до своїх партнерів та улюблених читачів із закликом підтримати цю важливу ініціативу і подарувати книги дітям, чиї батьки зараз не можуть цього зробити.

Дякуємо кожному, хто відгукнувся!

Частину книжок купили наші міжнародні партнери. Надзвичайно дякуємо кожному за небайдужість до біди українського суспільства. Станом на 9 квітня наші іноземні друзі з великим серцем придбали для українських дітей 40 книг на суму 10460 грн.

Особлива вдячність українцям, які попри обставини замовляють на сайті книги для незнайомих дітей і цим доводять, що чужих дітей не буває! На 9 квітня наші співвітчизники, які самі потерпіли від війни, все ж знайшли можливість придбати 7 книжок на суму 2000 грн.

Діти, які отримали книги видавництва «Каламар»

Книги видавництва «Каламар» отримали діти з Києва та біженці з гарячих точок, зокрема з містечок Київсьської області та Маріуполя.

Протягом восьми років, що триває вторгнення Росії в Україну величезну роль відігравали українські волонтери. Вони постійно підтримують армію та біженців. На відео – один день з життя українського волонтера, що допомагає сім’ям біженців, забезпечує їх усім необхідним і навіть книгами, які зараз стали розкішшю для багатьох українських дітей.

На пошту та у месенджери видавництва постійно надходять запити на книги для українських біженців від різних волонтерських організацій, що працюють з вимушено переселеними сім’ями та дітьми. Команда «Каламару» вдячна усім небайдужим іноземцям та українцям, хто жертвує гроші на книги дітям з України. Ви робите дуже важливу справу і знов запалюєте вогник віри в добро, який в багатьох українських дітей загасила війна.