Дорослі часто недооцінюють силу дитячого суму. Мовляв: «В тебе-то які можуть бути проблеми?». Але в дітей немає життєвого досвіду, який дозволив би їм виміряти ступінь суму і визначити, наскільки він серйозний чи ні. В дітлахів все вперше! Кожна їхня емоція глибока, кожна драма – щира і навіть дрібниця на погляд дорослого, може залишити глибоку подряпину на маленькому серденьку.

Спільне вдумливе читання разом з турботливим дорослим книги «Відчайдухи у країні єдинорогів», допоможе дітлахам ближче познайомитися з сумом і навчитися простих способів себе розрадити.

«Відчайдухи у країні єдинорогів» – книга, яку можна розібрати на цитати

Кожна історія серії «Майстерня емоцій» надзвичайно дотепна і позитивна. «Відчайдухи у країні єдинорогів» – круте комбо, яке поєднало чарівливих дітлахів-відчайдухів з улюбленцями усіх дітей – єдинорогами.

Ця книга постійно змушує усміхатися, тихенько хихотіти, а часом навіть весело реготати. Вона абсолютна несумісна з сумом!

Цитати з книги відчайдухи у країні єдинорогів

Так починається ця чудова історія.

Дітлахи продовжуватимуть дізнаватися про найбільш ефективні стратегії поведінки.

Та продовжать переконуватися, що заборони на емоції недоречні, адже кожна з них цілком нормальна і трапляється геть з кожним.

З відчайдухами не засумуєш! Адже вони раді кожній нагоді веселитися!

Алексія, Тасі та Рокі дізнаються, що в кожного є дуже важливий талан – допомагати іншим. Вуха, щоб слухати, роти, щоб казати приємнощі і долоні, нехай і дуже маленьки, щоб гладити – цього може бути цілком досить.

Є такий дорослий секрет – коли ти не в нормі, удавай, ніби все гаразд доти, доки це не стане правдою. Флорестан на дитячому рівні відкриває дітлахам і песику цей секрет. Спершу переконай тіло, що тобі добре, і тоді неодмінно почуватимешся краще!

 

 

Книги для розвитку емоцій допомагають дітлахам адаптуватися до світу дорослих, опанувати важливі навички, які необхідні для успішного життя в суспільстві.