З 19 до 23 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 50 локаціях міста відбудеться 25-й «Book Forum»

У цьому році фокусною темою події стане «Ринок свободи». За одним з визначень, свобода — це відсутність перешкод для поведінки, якої бажає особа. Тому питання свободи особистості, компанії, країни — це ті речі, які визначаються і декларуються самостійно кожним суб’єктом, який прагне до свободи.

Під час головної книжкової події Львову очікується близько 50 000 відвідувачів, буде представлено 250 000 кг книжок, серед яких 2 500 новинок, пройде 500 презентацій нових книжок, 250 автограф-сесій від 250 учасників фестивалю.

Також для відвідувачів 25-го Book Forum 21 вересня наша лікарка Тетті Тетяна Святенко проведе пізнавальну лекцію для дітей і дорослих про основні правила догляду за собою.

Під час зустрічі поговоримо про навчання малюків здоровому способу життя та профілактиці різних шкірних проблем. У казковій формі маленькі українці дізнаються як зростати здоровим та щасливим.

Ми представимо книгу «Михлик їде на море». Ця книжка унікальна тим, що дає малюкові можливість легко запам’ятовувати медичні істини. Власне, в цьому й полягає новітність серії «Школа лікаря Тетті». Книга підходить як найменшим, так і тим, хто вже вчиться читати, адже текст написано надзвичайно доступно та зрозуміло.
Тетяна Святенко, доктор медичних наук, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії, головний фахівець МОЗ України за фахом “Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія”, добре знає, що здоров’я – один із синонімів стану «щастя», а ще вона впевнена, що сучасні діти набагато відповідальніші та свідоміші за своїх батьків. І якщо навчити їх здоровим правилам змалечку, вони охоче будуть їх дотримуватися, а отже, жити здоровішим та щасливішим життям.

Спеціальний гість заходу – Ірина Возняк, кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматології, венерології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Лінк на подію:
https://bookforum.ua/?p=30779

А 22 вересня політолог та автор книги «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» Євген Магда розповість чому у Росії книжки сприймають як зброю та як протидіяти агресії у книжковій сфері.

Євгена Магду можна назвати визнаним фахівцем з питань гібридності, яка несподівано знайшла нове звучання в міжнародних відносинах. Він обрав для свого нового видання жанр non-fiction, усвідомлюючи, що з академічним стилем складно пробитися до читача, який живе в стрімкому ритмі сучасного мегаполісу. Книга написана легкою мовою, на основі цікавих фактів, вона досить компактна та може бути легко адаптована до випуску в більшості європейських країн.
https://bookforum.ua/?p=30501

Наші книжки будуть представлені на стенді №320.
Раді також повідомити, що на Форумі будуть діяти приємні знижки.