Що означає фраза «кожна людина талановита»? Чи є таланти в людей без особливого творчого хисту, з цілком ординарними розумовими здібностями?

«Велика книжка суперсил» дає вичерпну відповідь і (спойлер) переконливо доводить, що в кожної людини є принаймні декілька талантів.

Талант: природна легкість чи досвід?

В словниках талант визначають, як обдарованість, вроджений хист до певної діяльності, видатні здібності в певній галузі, уміння, що розвиваються з навичками і досвідом.

Отже, є 2 аспекти таланту:

  1. природність – те, що навіть без особливих зусиль виходить краще, ніж в більшості людей;
  2. досконалість – те, що приходить з практикою після численних повторень.

Прикро, коли людина не реалізує свої таланти, оскільки одразу вважає себе достатньо майстерною. Не менш сумно, коли людина береться не за свою справу і роками відточує уміння, без шансів досягнути бажаного рівня.

Як може дитина знайти СВОЄ? А якщо вона нічим особливим не цікавиться?

Ось тут на сцену виходить неймовірна книга про таланти.

Книга, що містить інструкцію з пошуку суперсили

Що таке таланти-суперсили? Це ті види діяльності, що дають найбільшу насолоду. Практикуючи їх, ми не втомлюємося, навпаки, ніби розправляємо крила.

Це і виняткові вміння, як то музикальний хист чи фізична вправність, куховарство чи танці.

kuharstvo 1 1024x651

Це і особливий погляд на життя, наприклад, оптимізм, творчість, організованність чи допитливість.

tvorchist 1024x650

Це також непересічні риси характеру: терплячість, вміння пристосовуватися до будь-яких умов, наполегливість чи уважність.

napoleglivist 1024x650

Головна особливість книги «Велика книжка суперсил»

Книгу можна сприймати, як список талантів, які можна «приміряти» на себе – прочитати про кожну, відчути, спробувати і вирішити чи твоє це чи ні. Це справді так, і це важливо.

Але є дещо значно важливіше. Це ПІДХІД. Після «Великої книжки суперсил» маленький читач не вважатиме таланти чимось неабияким, грандіозним, недосяжним. Хлопчики і дівчатка розумітимуть, що талант – це все те, що гарно виходить і приносить радість.

За допомогою цієї книги малюк:

  • випробує 18 талантів і визначить серед них свої;
  • отримає поштовх віднайти решту своїх талантів, навіть якщо вони не увійшли в список.

Чому це важливо?

Кожен талант, яким би він не здавався незначним на перший погляд, є підґрунтям для адекватної самооцінки, що спирається на реальність (а не на страхи чи безтілесні марення). Дитина матиме справжній привід пишатися собою.

Самопізнання – це надцікава пригода. Дитина розпочне її разом з книгою про таланти в команді з батьками досліджувати свої сильні сторони з розумінням, що кожна з них значущий і немає неістотних чи другорядних.

«Велика книжка суперсил» – чудовий інструмент для роботи над адекватною самооцінкою дитини старшого дошкільного чи молодшого шкільного віку.

 

«Велика книжка суперсил» - інструмент роботи над самооцінкою дитини