Останнім часом все більшої популярності набуває література про емоційний інтелект. Не дивно, адже це поняття – поряд із показником IQ – має не меншу вагу, аніж розумові здібності.

Як правильно контролювати свої емоції, як говорити про них і усвідомлювати їх – ось що зазвичай мається на увазі під емоційним інтелектом.

Тобто, від того, наскільки у людини буде розвинений показник EQ (а так ще називають емоційний інтелект) напряму залежить її успішність і соціалізація. Тому батькам так важливо приділяти увагу питанню розвитку EQ дитини.

velyka knyga superskarby 1 1024x650

Видавництво «Каламар» радо представляє вам книгу із цієї серії, яка стане в нагоді батькам, що турбуються про майбутнє своєї малечі. Мова йде про «Велику книжку Суперскарбів» Сусанни Ісерн.

«Велика книжка Суперскарбів» допоможе батькам ще більше зблизитися із своєї дитиною та задуматися: а що ж по-справжньому важливе для нас?

Це видання – продовження відомого бестселера Сусанни Ісерн. Так, мова йде про «Велику книгу Суперсил».

Але цього разу ми маємо справу із такими собі суперскарбами – тими речами, які наповнюють кожного з нас теплотою. Це – подорожі, спогади, книжки – що завгодно, аби тільки вони відлунювали у нас особливою радістю.

У кожного – свій суперскарб. І дуже важливо його віднайти – аби перебувати в гармонії із собою справжнім та тими речами, котрі нас оточують.

Майстерні короткі історії та яскраві ілюстрації знайомлять нас із героями, які вже віднайшли свій особистий скарб.

Наприклад, маленький Мануель найбільше в світі пишається своєю родиною. Вона у нього справді класна – мама, яка виконує тисячу справ одночасно, дідусь, який так багато знає про космос, тато, який вдало жонглює робочими справами і примудряється приділяти час своїй сім’ї. Ось він, суперскарб Мануеля – його родина.

velyka knyga superskarby 2 1024x650

А суперскарб дівчинки Сарі – її друзі. З ними вона ділить радощі і тугу, з ними гасає по лісу і з ними поїде по кемпінгу.

А що краще вилікує від недуги, аніж любов? І любов також є чиїмось суперскарбом. А може навіть і суперскарбом усіх нас.

У героя нашої книжки Альваро є ціла скринька, куди він складає обійми, усмішки і поцілунки. Не тільки складає, але й з радістю бере їх звідти. Аби дарувати їх тим, хто цього заслуговує.

Кожна така історія показує дітям, що по-справжньому цінні речі – не матеріальні. А якраз духовні. І кожен може відкрити і віднайти у собі той чи інший скарб. Варто лише докласти трохи зусиль.

Купити «Велику книжку Суперскарбів» можна безпосередньо на сайті нашого видавництва. Ми пропонуємо вам обрати зручний спосіб доставки та оплати.

Поряд із виданням міститься детальна інформація про авторів, перекладачів, ілюстраторів. Також ви можете ознайомитися із фрагментами з книги та рецензіями на неї.

Трохи розкажемо про авторку та ілюстраторку «Великої книжки Суперскарбів».

Так, Сусанна Ісерн – за освітою психолог і за сумісництвом – мама трьох дітей. Її дитячі книги (а світ побачив уже їх понад 30) перекладені 15 мовами світу. Дві з них нагороджені премією «Мунбім» – видатною нагородою у світі дитячої літератури.

velyka knyga superskarby 3 1024x650

На рахунку ж ілюстраторка Росіо Бонілла – близько 30 проілюстрованих видань, які можна знайти по всьому світу.

Тому запрошуємо наших читачів якнайскоріше переконатися в тому, що «Велика книжка Суперскарбів» – по-справжньому цінна і крута річ, яка не залишить вас байдужими.