Часом вкрай складно повірити в ніби-то очевидну істину про те, що кожна людина талановита. Особливо дітям з їхнім невеликим життєвим досвідом. Чому так відбувається?

Людям, особливо дітям, легше розуміти те, що підтверджує особиста практика, у випробуване власними органами чуття. Щоб зрозуміти, чи підходить одяг, його треба примірити, відчути, чи зручно, роздивитися в дзеркало, чи до лиця.

«Велика книжка Суперсил» – та сама примірочна, в якій можна спробувати різні таланти, щоб відчути їх на собі і себе у них.

Виявляється, суперсили – те, що тобі подобається, що виходить краще за усе – це не щось екзотичне, ба навпаки – це природні схильності. Саме їх легко не помітити і зневажити. Саме їх надзвичайно важливо визнати і розвивати, бо вони – той фундамент, на якому виросте впевнена в собі особистість.

Уривки з книги

Лора — як ламантин, що може жити і в солоній воді, й у прісній. Вона вміє пристосуватися до будь-якого місця чи ситуації. Коли треба буде поїхати на Північний полюс, дівчинка стане інуїткою, яка вміє виживати серед моря криги. Коли доведеться перетнути пустелю, вона перетвориться на бедуїнку, що їде крізь дюни Сахари на своєму верблюді.

І байдуже, де їй випаде жити: у далекому гірському селі чи серед хмарочосів великого міста. Однаковісінько, де спати: на водяному матраці чи на сирій землі в гірському поході. Попри труднощі, Лора завжди зі щирою усмішкою пристосовується до обставин.

Суперсила Лори – ПРИСТОСУВАННЯ.

Клавдія рятує кішок, які бояться спуститися з дерева, бо стрибає високо, мов кенгуру. Вона ніколи не запізнюється на автобус, навіть коли виходить пізно, бо бігає швидко, як гепард. У морі дівчинка бавиться з дельфінами й шукає підводні скарби, перепливаючи з острова на острів.

Байдуже, на суші вона, в морі чи в повітрі — Клавдія дуже вправна й може зробити все, що захоче. Якогось літа дівчинка вилізла на височезну вежу в сто сходинок заввишки, щоб подивитися на казковий зорепад, і навіть не стомилася. А якось пробігла багато кілометрів, щоб попередити сусідів про небезпечну пожежу — так швидко мчала, що лише п’яти блискали.

Суперсила Клавдії — СПРИТНІСТЬ.

У Матео вдома — гори книжок. Де їх тільки немає: і в ліжку, і в шафах, і на диванах, і навіть у пральній машині! Немає такої стіни, яку не заставили б книжковими полицями. А крім того, в його одязі завжди великі кишені для книжок, які він зараз читає.

Хлопчик днями читає й багато знає. Він ніколи не лишається на самоті й ніколи не нудьгує. Байдуже, де він, байдуже, що відбувається. Завдяки читанню Матео потрапляє до чарівних місць, перетинає моря на піратському кораблі, лоскоче собі нерви, блукаючи будинком із привидами, й розгадує найзаплутаніші загадки, як справжній детектив.

Суперсила Матео — ЧИТАННЯ.

В цій книзі дитина точно знайде кілька талантів, що зроблять її справжнім Супергероєм чи Супергероїнею. Потрібна лиш невеличка допомога і підтримка.