Видавництво «Каламар» – відданий партнер і союзник батьків, які сповідують принципи усвідомленого батьківства і розуміють, що їхні дії вплинуть на все життя і подальшу долю дітей. Якщо ви прагнете відвертого діалогу з сином чи донькою, щиро прагнете зрозуміти їх, тоді наші книги для вас!


Місія видавництва:

Відповідно до місії ми обрали кілька напрямків та послідовно їх реалізуємо:

Книги для розвитку емоційного інтелекту

Сьогодні роботодавці цінують Soft Skills (душевні якості) не менше, ніж Hard Skills (професійні навички). Серед приблизно рівних претендентів роботу отримає приємніший у спілкуванні і менш конфліктний. Що як почати формувати м'які навички з дитинства? Ось чому більшість книг видавництва спрямовані на розвиток емоційного інтелекту. Вони навчають дітей розуміти себе, власні відчуття, контролювати поведінку, відповідати за вчинки та набувати внутрішньої впевненості в собі.

Книги про екологію

Вчені-екологи вважають, що сучасні діти можуть бути останнім поколінням, яке ще має шанс вирішити проблеми довкілля, адже людство стрімко наближається до точки неповернення. Ми вважаємо, що екологічні навички потрібно формувати змалку. Для цього необхідні цікаві, захопливі, яскраві книги про довкілля та дбайливе до нього ставлення.

Книги для підлітків 

Змушувати підлітків читати? Навіщо, адже читанням можна захоплювати! Тому ми пропонуємо книги з динамічним та цікавим сюжетом, який затягує у вир подій і переживань головних героїв. Наші книги дочитують до останньої сторінки навіть ті, хто не дуже захоплюється читанням.

Книги для малюків

Якщо книги оточують малюка з раннього дитинства, в школі не буде потреби змушувати його читати. Гортання книжок розвиває дрібну моторику, а це стимулює дозрівання головного мозку. Слухання віршів та історій фомує відчуття мови, закладає фундамент інтуітивної грамотності. Розглядання малюнків розвиває фантазію і уяву.

Ми робимо книги, які захоплюють дітей з перших сторінок і не відпускають до останніх. Ми вирішили створювати книги, задоволення від яких дарують тексти, ілюстрації і навіть дотики. Вже сім років нам це блискавично вдається!

Ми видаємо історії, що перетворюють читання на улюблене хобі. Впевнені, що наші книги, серед яких чимало визнаних міжнародних хітів, не залишать вас байдужими і сприятимуть формуванню різнобічних дитячих особистостей.

Бажаємо глибокої насолоди від читання і взаємодії з дітьми!

З шануванням 
Оля Попович, засновниця видавництва «Каламар»
та його натхненна команда.