Допоможіть українським дітям, які постраждали від війни в Україні

Сьогодні Україна знов проживає гіркі сторінки власної історії. Сотні тисяч українських дітей втратили свої домівки, друзів, улюблені іграшки та книги. По всій Україні організовано сотні таборів біженців, куди українські родини втікають від війни. Деякі сім’ї досі живуть у підземних укриттях. Але фізична безпека не може замінити нормального життя. Та книги та спокійні бесіди можуть зцілити поранені душі і серця дітей, повернути їм солодкі спогади.

Ви можете допомогти українським дітям. Будь ласка, купіть для них книгу!


Книги видавництва «Каламар» створили професійні психологи. Вони допомагають дітям впоратися зі страхом, тривогою, гнівом, смутком, вчать розуміти себе та інших, надають впевненості в собі.

Батьки сотень тисяч українських дітей наразі не можуть купити їм книжки і будуть надзвичайно вдячні за допомогу у цьому.

Усі придбані на пожертви книги «Каламар» передасть дітям, які все ще перебувають в укриттях у гарячих точках чи живуть там, куди їх евакуювали із зруйнованих українських міст.

Ми віримо, що книги допоможуть нам і нашим дітям знайти вихід із темряви у світле майбутнє.

Звіти про пожертви та розповсюдження книг будуть опубліковані на наших сторінках у соціальних мережах та в блозі на сайті видавництва.

Щиро дякуємо за підтримку України!

Слава Україні!