Як ви думаєте, ваша дитина володіє якоюсь суперсилою? Ні? Придивіться уважніше, бо ми гадаємо, що кожна дитина таку має. І більше того – ми допоможемо вашій малечі  віднайти свою суперсилу і переконати її у своїй унікальності.

А в нагоді нам стане «Зошит Суперсил» каталонської авторки Сусанни Ісерн, який ви можете одразу купити на сайті видавництва «Каламар».

Сам формат книги – як стає відомо з назви – передбачає не лише те, що дитина читатиме матеріал. Формат зошита передбачає роботу з ним. На це у виданні і зроблено акцент.

«Зошит Суперсил» додаток до книги цієї ж авторки, яка носить назву «Велика книга Суперсил». Треба додати, що у цій книзі Сусанна Ісерн розповідає про різноманітні суперсили – такі, як наполегливість, оптимізм, здатність танцювати, співати, бачити у всьому щось хороше та багато іншого.

 

Кожна із суперсил присвоєна певному герою, котрий має свою історію і майстерно її розповідає.

«Зошит Суперсил», по суті, є продовженням книги, але вже з акцентом на самостійну роботу дитини.

Зошит Суперсил

Наприклад, малий читач, відкриваючи видання, знайомиться із різними персонажами.

От Марина. Її суперсила – почуття гумору. Вона на все звикла дивитися через його призму. Тут же ми маємо чудову ілюстрацію, поряд із якою завдання – стати перед люстерком і голосно посміятися, а потім – покривлятися! Якій малечі це може не сподобатися?

Зошит Суперсил

А на наступній сторінці ми знайомимося з Марком, який володіє так потрібною нам усім сьогодні суперсилою оптимізму. Марк в усьому бачить позитив. Під зображенням Марка дитині пропонують записати три веселі події, які з нею сталися останнім часом і згадати все хороше за день.

Окрім того,  «Зошит Суперсил» містить і цінні настанови – наприклад, подякувати людині, яка зробила для вас щось гарне.

Книга допомагає дитині не лише розвивати певні риси характеру і працювати над ними ще змалечку. Авторка багато уваги приділяє і талантам малечі.

Наприклад, герої «Зошиту Суперсил» прекрасно танцюють і співають.

Пабло розповість про ритм і запропонує дитині перевірити її відчуття ритму та потанцювати під різні жанри музики.

Справжнє надбання «Зошиту Суперсил» – безперечно, його ілюстрації. Виконані Росіо Боніллою, яка проілюструвала близько 30 книжок, вони захоплять дитину своєю яскравістю та водночас – невимушеністю.

Зошит Суперсил

На нашому сайті ви зможете детально ознайомитися із інформацією про авторів та ілюстраторів того чи іншого видання, тими, хто працював над його перекладом.

Окрім того, поряд із книгою містяться фрагменти та цитати з нею. Тому перед покупкою ви можете детально ознайомитися із виданням.

Обирайте зручні для вас спосіб доставки та оплати – і найближчим часом ви отримаєте бажану книгу.

Придбайте «Зошит Суперсил» для своєї дитини – доведіть їй, що вона – особлива!