Иногда сложно поверить в очевидную на первый взгляд истину, что каждый человек талантлив. Особенно детям с их небольшим жизненным опытом. Почему так происходит?

Людям, в особенности детям, легче принять то, что подтверждает личная практика, в то, что испытано собственными органами чувств. Понять, подходит ли одежда можно, примеряв ее: удобно ли, идет ли.

«Велика книжка Суперсил» – это та примерочная, в которой можно попробовать разные таланты, чтобы ощутить их на себе и себя в них. И тогда вдруг окажется, что суперсилы – то, чем тебе нравится заниматься, что получается лучше всего – это не нечто экзотичное, даже наоборот – это природные склонности человека.

Именно их легко не заметить и обесценить. Но именно их особенно важно признать и развивать, ведь они – фундамент, на котором вырастет уверенная в себе личность.

Отрывки из книги

Лора — як ламантин, що може жити і в солоній воді, й у прісній. Вона вміє пристосуватися до будь-якого місця чи ситуації. Коли треба буде поїхати на Північний полюс, дівчинка стане інуїткою, яка вміє виживати серед моря криги. Коли доведеться перетнути пустелю, вона перетвориться на бедуїнку, що їде крізь дюни Сахари на своєму верблюді.

І байдуже, де їй випаде жити: у далекому гірському селі чи серед хмарочосів великого міста. Однаковісінько, де спати: на водяному матраці чи на сирій землі в гірському поході. Попри труднощі, Лора завжди зі щирою усмішкою пристосовується до обставин.

Суперсила Лори – ПРИСТОСУВАННЯ.

pristosuvannja 1024x665

Клавдія рятує кішок, які бояться спуститися з дерева, бо стрибає високо, мов кенгуру. Вона ніколи не запізнюється на автобус, навіть коли виходить пізно, бо бігає швидко, як гепард. У морі дівчинка бавиться з дельфінами й шукає підводні скарби, перепливаючи з острова на острів.

Байдуже, на суші вона, в морі чи в повітрі — Клавдія дуже вправна й може зробити все, що захоче. Якогось літа дівчинка вилізла на височезну вежу в сто сходинок заввишки, щоб подивитися на казковий зорепад, і навіть не стомилася. А якось пробігла багато кілометрів, щоб попередити сусідів про небезпечну пожежу — так швидко мчала, що лише п’яти блискали.

Суперсила Клавдії — СПРИТНІСТЬ.

spritnists 1024x650

У Матео вдома — гори книжок. Де їх тільки немає: і в ліжку, і в шафах, і на диванах, і навіть у пральній машині! Немає такої стіни, яку не заставили б книжковими полицями. А крім того, в його одязі завжди великі кишені для книжок, які він зараз читає.

Хлопчик днями читає й багато знає. Він ніколи не лишається на самоті й ніколи не нудьгує. Байдуже, де він, байдуже, що відбувається. Завдяки читанню Матео потрапляє до чарівних місць, перетинає моря на піратському кораблі, лоскоче собі нерви, блукаючи будинком із привидами, й розгадує найзаплутаніші загадки, як справжній детектив.

Суперсила Матео — ЧИТАННЯ.

chitannja 1024x695

На страницах этой книги ребенок точно найдет несколько талантов, с которыми станет настоящим Супергероем или Супергероиней. Нужны только небольшая помощь и поддержка.