Здавалося б, який зв’язок між читанням книжок та спортом? Але є виключення – енциклопедія про спорт! Під час Літніх Олімпійських ігор 2020 (через пандемію COVID-19 вони відбулися влітку 2021 року), видавництво «Каламар» випустило книгу про олімпійські види спорту.

Вся Олімпіада в одній книзі

Перемога на Олімпійських іграх – найбільш жадана і престижна, адже звання олімпійського чемпіона неможливо втратити – «колишніх» не існує. Спортсмен, що став чемпіоном одного щасливого разу, залишається переможцем на все життя.

241180637 10159590814277171 2122020720698542054 n 1024x683
Яна Клочкова, олімпійська чемпіонка з плавання

Книга «На старт, увага… золото!» розповідає про кожен олімпійський вид спорту та розкриває внутрішню кухню Олімпіади.

na start 1 1024x594

Енциклопедія містить:

  • перелік олімпійських видів спорту з докладним описом і цікавими фактами про кожен;
  • історію Олімпіади в стислому і захопливому вигляді;
  • спортивні дисципліни, що мають шанси потрапити до олімпійської програми.

Олімпійське золото – найбажаніше досягнення в кар’єрі будь-якого спортсмена. Ось чому кожна дисципліна прагне потрапити до олімпійської програми. Олімпійські ігри постійно змінюються – менш популярні види спорту виключають з переліку олімпійських, і з’являється місце для нових

na start 4 1024x594

Наприклад, вже на наступній Олімпіаді 2024 року глядачи матимуть можливість спостерігати за змаганнями з брейк-дансу.

Особливості книги

Як і решта енциклопедій видавництва «Каламар» ця об’ємна і надзвичайно гарна. Вона надрукована на якісному дорогому папері, відмінно зшита. Книга викликає захват великим форматом і ошатним зовнішнім виглядом, тож може бути чудовим подарунком маленькому спортсмену.

na start 2 1024x594

Сучасні енциклопедії побудовані за принципом інфографіки – поєднання тексту з малюнками та умовними позначками. «На старт, увага… золото!» не стала виключенням.

Діти легко сприймають інформацію в такому вигляді, тож дізнаються багато нового без втоми. Навіть діти, що не дуже люблять читати, захоплюються книжками з інфографікою, адже текстовий матеріал в них гарно структурований і розбавлений візуальним, що не втомлює і не дає нудьгувати.

na start inva 1024x594

Важлива перевага книги – увага до паралімпійського спорту. Автори книги особливо не виокремлюють спортсменів з інвалідністю, але на багатьох розворотах можна побачити атлетів на візках. Так вони підкреслюють і вкотре доводять, що спорт – абсолютно для усіх, в ньому немає обмежень. Це надзвичайно надихає!

Цільова аудиторія книги

Книга призначена для дітей від 6 до 12 років.

Вона однозначно зацікавить юних спортсменів, які точно захочуть мати її в своїй бібліотечці. Таким подарунком можна відзначити будь-які спортивні досягнення дитини і бути впевненим, що подарунок виявиться жаданим.

В той самий час книга розрахована не лише на спортсменів. Лишень уявіть, наскільки цікавіше відтепер буде всією сім’єю спостерігати за спортивними змаганнями! Енциклопедія настільки гарна і містить безліч дивовижних, часом навіть дуже несподіваних фактів, що здатна зацікавити спортом навіть зовсім неспортивну дитину.

 

Батькам, що мріють захопити дитину спортом, але хочуть, щоб вона бігла на тренування з любові, а не через примус, однозначно варто запропонувати дітлахам цю енциклопедію.